LOADING...

Witamy – Domki Kama

Witamy Państwa na stronie internetowej Domki Całoroczne KAMA – Polańczyk nad Soliną w Bieszczadach. Przedstawiamy, we właściwych witrynach, szczegółową ofertę naszych domków. Posiadamy 2 domki całoroczne (3 domek w budowie, planowane otwarcie na koniec 2019r.).

Nasze domki położone są w miejscowości Polańczyk. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i wirtualnej wycieczki po obiekcie.

Jezioro Solińskie i Polańczyk, to idealne miejsce na rodzinny, przyjacielski wyjazd, duża ilość szlaków, ścieżek rowerowych i turystycznych i wiele atrakcji zapewni Państwu rozrywkę dla młodszych jak i dla starszych. Bieszczady są również bardzo „smaczne”, wiele restauracji i barów oferuje dobre jedzonko, regionalne jak i całkiem zwyczajne. Bieszczady to region, w którym każdy turysta znajdzie mnóstwo atrakcji, niezależnie od pory roku.

Warto skorzystać z innych atrakcji znajdujących się w naszej okolicy. Zachęcamy do odwiedzenia wypożyczalni Bieszczadzkich Drezyn Rowerowych, Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła i Browar rzemieślniczy Ursa Maior w Uhercach Mineralnych. Niezapomnianym przeżyciem może być rejs statkami spacerowymi po Zalewie Solińskim. Można wybrać sie na jednodniowe wycieczki do Lwowa, lub do Tokaju na Węgry, które licznie są oferowane przez lokalne biura podróży. Bieszczadzkie Połoniny przyciągają mnóstwo turystów.